Верифицированный профиль
11
Месяцев опыта
10
Месяцев на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
10
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
вчера
Працюю рієлтором три місяці. Чесна, порядна, відповідальна, завжди готова допомогти

Продажа квартир (7)

  • Хмельницький Центр Нерухомості
    110 000 $
    1 447 $/м²

    Подільська ул., 168

    2 комнаты
    76 / 40 / 14 м²
    этаж 3 из 4
    2014 год постройки
    4 дня назад
    Продається 2кімнатна квартира в центрі міста. Зроблений сучасний ремонт. Індивідуальне опалення, тепла підлога, є гардеробна і балкон. Меблі та техніка є. Планування: В квартирі 2 кімнати одна з них прохідна. Інша в стадії завершення ремонту. Планується під простору спальню з великими вікнами
    Риелтор
  • Хмельницький Центр Нерухомості
    76 700 $
    924 $/м²

    Каменецкая ул., 110/1

    єОселя єВідновлення Югозападный
    3 комнаты
    83 / 55 / 14 м²
    этаж 8 из 10
    2024 год постройки
    4 дня назад
    Вашій увазі представлена трикімнатна квартира на прекрасному 8 поверсі з гарним виглядом з вікна. В квартирі є котел, лічильник газу, броньовані вхідні двері. В будинку два ліфти. Поряд зупинка, лікарня, навчальні заклади, магазини. Чудове місце для проживання. Переоформлення 12%
    Риелтор
  • Хмельницький Центр Нерухомості
    79 999 $
    1 026 $/м²

    Гетьмана Мазепи ул. (Красовського), 6в

    3 комнаты
    78 / 42 / 12 м²
    этаж 5 из 5
    2014 год постройки
    4 дня назад
    Вашій увазі представлена чудова трикімнатна квартира в тихому районі нашого міста. В квартирі зроблений ремонт, є вихід на власну терасу з виходом на дах. Цікаве планування. Тепла підлога по всій квартирі. Зручне місце розташування. Квартира тристороння. Не втратьте свій шанс. Телефонуйте- домовимось про показ
    Риелтор
  • Хмельницький Центр Нерухомості
    37 500 $
    872 $/м²

    Озёрная ул., 17

    ПЕРЕУСТУПКА Первый Парковый
    1 комната
    43 / 22 / 12 м²
    этаж 2 из 10
    2025 год постройки
    1 мес. назад
    Вашій увазі представлена чудова однокімнатна квартира, гарного планування з виглядом у двір. Велика, простора кухня та світла кімната з нішею. Є можливість зробити гардеробну. Вікна на східну сторону. Зручний другий поверх. Поряд Дендропарк, озеро, Макдональдс і вся інфраструктура
    Риелтор
  • Хмельницький Центр Нерухомості
    38 000 $
    1 056 $/м²

    Степана Бандери ул., 3/1

    1 комната
    36 / 20 / 14 м²
    этаж 2 из 10
    1 мес. назад
    Вашій увазі представляється чудова однокімнатна квартира в пішій доступності до центра міста.Зручний другий поверх, відкрита лоджія з'єднана з кухньою. Будинок має два ліфти,гарну доглянуту територію,дитячий майданчик,висаджені декоративні дерева навколо будинку. Поруч пляж,супермаркетт,магазини,школа,садочок,зупинка.
    Риелтор
  • Хмельницький Центр Нерухомості
    48 000 $
    762 $/м²

    Якова Гальчевського ул. (Гайдара), 27/1

    3 комнаты
    63 / 38 / 12 м²
    этаж 9 из 9
    1 мес. назад
    Продаж 3-кімнатної квартири | Ракове, вул. Гальчевського Пропонується до продажу простора 3-кімнатна квартира в панельному будинку на вул. Гальчевського, район Ракове. Квартира двостороння, не кутова, з окремими кімнатами, що забезпечує комфорт для сім’ї. Загальна площа — 63 кв.м. Розташована на 9 поверсі з 9. Опалення централізоване, для гарячої води встановлений бойлер. У квартирі металопластикові вікна, дві лоджії. Стан — житловий. Продається з меблями та побутовою технікою — можна одразу заселятися. Будинок розташований у зручному районі з розвиненою інфраструктурою: поруч зупинки транспорту, магазини, школа, дитячий садок, все необхідне для комфортного проживання. Основні характеристики...
    Риелтор
  • Хмельницький Центр Нерухомості
    86 000 $
    782 $/м²

    Мазура Николая ул. (Щербакова), 8/1

    єВідновлення Заречье
    3 комнаты
    110 / 68 / 18 м²
    этаж 2 из 10
    2 мес. назад
    У продажу трикімнатна Квартира з євроремонт, все продумано, зроблено для себе. Зручний 2й поверх, індивідуальне опалення, тепла підлога. Тихий спальний район, зупинка за 3 хвилинки. Гарно розвинена інфраструктура. Чудовий варіант для життя. Кому потрібно-пишіть, телефонуйте, домовимось про покази Деталі інтер’єру: Пропоную Вашій увазі шикарну трикімнатну квартиру в зручному, наближеному до центру міста районі. Зручний 2й поверх .Квартира має 3 окремі кімнати. Зроблений гарний ремонт, все продумано, квартиру робили для себе. Поруч вся інфраструктура. До центру міста дві зупинки. Будинок та двір: Біля будинку велика дитяча площадка. Є місце для парковки автомобілів Інфраструктура: Поруч ма...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.